pl
plendefr

czytaj więcej

Dane kontaktowe

Istnieje możliwość odbioru w godzinach od 08:00 do 22:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Szanowni Goście,

1. Chcielibyśmy podziękować za zainteresowanie naszym obiektem - Maja Pokoje z Widokiem. Jednakże, zgodnie z naszą polityką, nie akceptujemy obecności zwierząt w naszych pokojach dla gości.

 Jesteśmy pasjonatami zwierząt i prowadzimy gospodarstwo ze swoimi pupilkami, obecność innych zwierząt w naszym obiekcie mogłaby być dla nich stresująca.

Za wszelkie niedogodności związane z tą polityką serdecznie przepraszamy i mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo nasze podejście.

2. Dbamy o czystość i higienę. Dlatego też, prosimy o zdejmowanie butów po wejściu do domu.

Mając na uwadze zmienne warunki atmosferyczne, uwagę na koniezwracamy uwagę na konieczność posiadania obuwia zmiennego, takiego jak kapcie, które będą przeznaczone jedynie do chodzenia po domu.

Dzięki temu unikniemy wprowadzania brudu i zanieczyszczeń do wnętrza domu, co z pewnością przyczyni się do utrzymania czystości i higieny.

 

3. W naszej gminie obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości 3zł za dzień pobytu od osoby. Pragniemy podkreślić, że opłata ta nie jest wliczona w cenę rezerwacji i pobierana jest po przyjeździe tylko gotówką. Z tego powodu uprzejmie prosimy o przygotowanie odpowiedniej wyliczonej kwoty.

 

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na istotną kwestię dotyczącą rezerwacji w naszym obiekcie. Prosimy pamiętać, że dokonując rezerwacji, jednocześnie akceptują Państwo warunki regulaminu naszego obiektu.

Regulamin ten został opracowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz komfortu pobytu naszych gości, dlatego jest dla nas niezwykle istotny. Zwracamy uwagę, że jego przestrzeganie jest obowiązkowe dla wszystkich naszych gości.

Dlatego też, prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem przed dokonaniem rezerwacji, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na miłe i bezproblemowe spędzenie czasu w naszym obiekcie

zespół Maja Pokoje z Widokiem.

Dane właściciela

  • Nazwa firmy:Maja Pokoje z Widokiem Marta Latarowska
  • Ulica: Gajówka 30
  • Adres:59-630, Gajówka , Polska
  • Nip:6161160172

Nasze lokalizacje

Maja Pokoje z Widokiem Gajówka 3059-630 GajówkaPolska

Płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji

Rezerwując na naszej stronie macie Państwo pewność, że będzie czekało na Was miejsce. Gwarantujemy również najniższą cenę.

Informacje o numerze konta i sposobach płatności właściwych dla Twojej rezerwacji, uzyskasz składając rezerwację online.

Rezerwuj online

Dane do przelewów

  • Dane konta bankowego:PL45187010452078106774150001
  • SWIFT/BIC:NESBPLPW
  • Bank:Nest Bank
  • Nazwa odbiorcy:Marta Latarowska
  • Adres odbiorcy:Gajówka 30, 59-630 Gajówka