Przejdź do treści

O NAS

właściciele

Witajcie!

Zapraszamy Was serdecznie do Maja Pokoje z Widokiem, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Nasza nazwa “Maja” jest połączeniem pierwszych liter naszych imion, Marta i Jarek, co odzwierciedla naszą osobistą pasję i zaangażowanie.

Nasz pensjonat powstał z nieokiełznanej chęci, kiedy spojrzeliśmy na nasz dom i dostrzegliśmy niewykorzystany potencjał. Początkowo oferowaliśmy zaledwie dwa pokoje, lecz stopniowo rozwijaliśmy naszą działalność, otwierając nowe apartamenty. Z dnia na dzień marzymy coraz większe marzenia i kształtujemy niezwykłe wizje, które pragniemy z Wami dzielić.

Nasz priorytet to zapewnienie Wam wyjątkowego wypoczynku w naszym urokliwym miejscu, gdzie czas płynie leniwie, a codzienne zmartwienia schodzą na drugi plan. Naszym celem jest sprawić, abyście czuli się u nas równie doskonale jak my, mając okazję do prawdziwego relaksu. Wasza satysfakcja i pełnia wypoczynku są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, gdy spędzacie z nami czas i z trudem żegnamy Was na zakończenie pobytu. Dziękujemy również za Wasze serdeczne słowa i opinie – “Maja Pokoje z Widokiem to miejsce, do którego chce się wracać”.

Serdecznie Was zachęcamy do odwiedzenia naszego pensjonatu i doświadczenia niezapomnianego pobytu. Niech nasza wyjątkowa atmosfera, gościnność oraz przepiękne widoki staną się tłem Waszych najpiękniejszych wspomnień. Jesteśmy tutaj, aby Was zachwycić i zapewnić Wam absolutny komfort.

Do zobaczenia u nas!

Z pasją i sercem,

Marta i Jarek