Przejdź do treści

O NAS

Witajcie!

Zapraszamy Was serdecznie do Maja Pokoje z Widokiem, gdzie marzenia stają się rzeczywistością. Nasza nazwa “Maja” jest połączeniem pierwszych liter naszych imion, Marta i Jarek, co odzwierciedla naszą osobistą pasję i zaangażowanie.

Nasz pensjonat powstał z spontanicznego pomysłu, gdy zauważyliśmy, że nasz dom ma wiele niewykorzystanej przestrzeni. Początkowo oferowaliśmy tylko dwa pokoje, ale stopniowo rozwijaliśmy naszą działalność, otwierając nowe apartamenty. Mamy wiele inspirujących pomysłów, które chcemy zrealizować w przyszłości.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Wam wspaniałego wypoczynku w naszym urokliwym miejscu, gdzie czas płynie leniwie, a codzienne troski odchodzą na dalszy plan. Pragniemy, abyście czuli się u nas równie dobrze jak my i mieli okazję do prawdziwego odpoczynku. Wasza satysfakcja i relaks są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, kiedy spędzacie czas u nas i z przykrością żegnamy Was na koniec pobytu. Dziękujemy również za Wasze serdeczne słowa i opinie – “Maja Pokoje z Widokiem to miejsce, do którego chce się wracać”.

Zapraszamy Was gorąco do odwiedzenia naszego pensjonatu i doświadczenia niezapomnianego pobytu. Niech nasz urok, gościnność i piękne widoki staną się tłem Waszych wyjątkowych wspomnień. Jesteśmy tu, aby Was oczarować i zadbać o Wasz komfort.

Do zobaczenia u nas!

Marta i Jarek