Masaże z Klaudią

Podczas pobytu w Maja Pokoje z Widokiem gościom którzy oprócz zwykłego wypoczynku odczuwają potrzebę większego relaksu niż sauna, i jacuzzi oferujemy możliwość skorzystania z masaży w wykonaniu wykfalifikowanej fizjoterapeutki Klaudii.

Cześć!

  Nazywam się Klaudia. Jestem absolwentką PWSZ w Legnicy (studia licencjackie) oraz Politechniki Opolskiej, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Ukończyłam oraz nadal uczęszczam na wszelakie kursy doszkalające, które pogłębią jeszcze bardziej moją wiedzę oraz pozwolą mi rozszerzyć horyzonty podczas pracy z pacjentem. Na co dzień pracuję z pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi. W Maja Pokoje z Widokiem zapewniam kompleksową opiekę dla Ciała 🤗 W mojej ofercie znajdziesz : masaże klasyczne, relaksacyjne, terapię manualną, terapię tkanek miękkich, igłoterapię, kinezjotaping. Jeżeli doskwiera Ci ból lub po prostu potrzebujesz relaksu, zgłoś się do mnie.🥰

Drodzy pacjenci ☺️
Do swojej oferty wprowadziłam masaż KOBIDO UP.
Wyróżnia się on mocnym liftingiem oraz modelowaniem twarzy i szyi. Jest to bezinwazyjny zabieg naturalnego niwelowania małych zmarszczek, znacznego spłycenia większych zmarszczek, podniesienia owalu twarzy i kącika ust, zmniejszenia bruzdy wargowo-nosowej, podniesienia opadającej powieki i wiele innych.🤩 Jego efektywność utrwalam specjalnymi taśmami klejonymi na twarz.

Masaż trwa 90 min. 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wcześniejszy kontakt z gospodarzami obiektu.