Przejdź do treści

Masaż

masaże

To wspaniała oferta dla gości, którzy chcą zwiększyć swoje poczucie relaksu i odprężenia podczas pobytu w Maja Pokoje z Widokiem. Masaż wykonany przez nasze wykfalifikowaną fizjoterapeutki,  jak Klaudię i Monikę, może przynieść wiele korzyści dla ciała i umysłu.

Masaż może pomóc w łagodzeniu napięcia mięśniowego, stresu i bólu, a także poprawić krążenie krwi i elastyczność mięśni. Jest to świetna opcja dla osób, które spędzają dużo czasu siedząc przed komputerem lub wykonując inne prace wymagające dużego wysiłku fizycznego.

Masaż może być również skutecznym sposobem na poprawę jakości snu i ogólnego samopoczucia. Dzięki niemu można się zrelaksować i odprężyć, co może pomóc w redukcji stresu i poprawie nastrój.

Cześć!

  Nazywam się Klaudia. Jestem absolwentką PWSZ w Legnicy (studia licencjackie) oraz Politechniki Opolskiej, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Ukończyłam oraz nadal uczęszczam na wszelakie kursy doszkalające, które pogłębią jeszcze bardziej moją wiedzę oraz pozwolą mi rozszerzyć horyzonty podczas pracy z pacjentem. Na co dzień pracuję z pacjentami neurologicznymi oraz ortopedycznymi. W Maja Pokoje z Widokiem zapewniam kompleksową opiekę dla Ciała 🤗 W mojej ofercie znajdziesz : masaże klasyczne, relaksacyjne, terapię manualną, terapię tkanek miękkich, igłoterapię, kinezjotaping. Jeżeli doskwiera Ci ból lub po prostu potrzebujesz relaksu, zgłoś się do mnie.🥰

Drodzy pacjenci ☺️
Do swojej oferty wprowadziłam masaż KOBIDO UP.
Wyróżnia się on mocnym liftingiem oraz modelowaniem twarzy i szyi. Jest to bezinwazyjny zabieg naturalnego niwelowania małych zmarszczek, znacznego spłycenia większych zmarszczek, podniesienia owalu twarzy i kącika ust, zmniejszenia bruzdy wargowo-nosowej, podniesienia opadającej powieki i wiele innych.🤩 Jego efektywność utrwalam specjalnymi taśmami klejonymi na twarz.

Masaż trwa 90 min. 

Fizioterapełtka
Klaudia

masaż

Fizjoterapeutka Monika

masaże
Cześć!
 
     Nazywam się Monika. Jestem magistrem fizjoterapii z ponad 10-letnim doświadczeniem, cały czas poszerzającą swoją wiedzę i biorącą udział w różnych kursach doszkalających.
Na co dzień pracuję z pacjentami bólowymi (szczególnie bóle w obrębie kręgosłupa) oraz ortopedycznymi.
W mojej ofercie znajdziesz:
MASAŻ klasyczny i relaksacyjny, MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ, MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY (przy różnego rodzaju obrzękach i zastojach limfatycznych).
W kręgu moich zainteresowań jest także praca z powięzią, wykorzystuję do tego: MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH, ROZLUŹNIANIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE, TERAPIĘ PUNKTÓW SPUSTOWYCH i KINEZJOTAPING.
W mojej ofercie znajdziesz również masaże twarzy:
JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY (relaksujący, liftingujący, drenujący i energetyczny, delikatniejszy od masażu Kobido) oraz MASAŻ KASSAJI (masaż twarzy kamieniem wulkanicznym Kassa, który drenuje, rozluźnia napięte mięśnie i koi układ nerwowy).
Jeżeli chcesz się zrelaksować lub powalczyć z bólem zgłoś się do mnie 😉

WAŻNE

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wcześniejszy kontakt z gospodarzami obiektu. Robimy co możemy aby nasi goście mogli skorzystać z usług masażu. Jednak ze względu na bardzo  duże zainteresowanie usługami masażu nie możemy zagwarantować, że będą one dostępne na tak zwaną “ostatnią chwilę”.