Przejdź do treści

Inne usługi

Miód z przydomowej pasieki

    Miód z przydomowej pasieki to naturalny, zdrowy i smaczny produkt, który pochodzi z kwiatów zbieranych przez pszczoły z pobliskich łąk i pól. Jest to produkt w miarę dostępności, ponieważ uzyskanie miodu zależy od wielu czynników, takich jak pogoda, dostępność pożytków roślinnych i ilość pszczół w pasiece.

Miód z przydomowej pasieki charakteryzuje się wyjątkowym smakiem i aromatem, zależnym od rodzaju kwiatów, z których został zebrany. Może mieć kolor od jasnego żółtego do ciemnobrązowego, a jego konsystencja zależy od wilgotności i stopnia krystalizacji.

 

miód
chleb

Chleb z własnego wypieku​

Chleb z własnego wypieku to prawdziwy rarytas dla miłośników domowego pieczenia i zdrowego odżywiania. Dzięki temu, że jest wypiekany w warunkach domowych, z naturalnych składników, ma wyjątkowy smak i aromat.

Produkt dostępny po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jazda konna​

Jazda konna to wspaniałe doświadczenie dla miłośników natury i zwierząt, które pozwala na zbliżenie się do konia i odkrycie piękna jazdy konnej. Po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem lub stajnią, można umówić się na lekcję jazdy konnej, która jest dostosowana do poziomu doświadczenia i umiejętności jeźdźca.

Konie

Inne usługi